Zobacz co inni napisali o Twoim pracodawcy - Dodaj opinie o firmie. więcej >>

Specjalista ds zaopatrzenia

Fabryka Maszyn Pakujących „PABLO” sp. z o.o.

Kielce

2017-09-21

Obowiązki:

• Aktywny udział w realizacji projektów i zamówień zakupowych  firmy;
• Analiza zamówień sprzedażowych i stanów magazynowych pod kątem zapotrzebowań na surowce i komponenty;
• Składanie zamówień do dostawców zagranicznych i krajowych;
• Kontrola dostaw pod kątem ilościowym i terminowym w celu zapewnienia prawidłowej realizacji zamówień sprzedażowych/planów produkcyjnych;
• Budowanie prawidłowych relacji biznesowych z dostawcami surowców, komponentów i usług;
• Przygotowywanie oraz prawidłowe prowadzenie dokumentacji;

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe techniczne
• dobra znajomość języka angielskiego;
• Doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale zakupów w firmie produkcyjnej;
• Znajomość zagadnień związanych z gospodarką magazynową;
• Umiejętności analityczne i matematyczne;
• Biegła znajomość MS Office;
• Umiejętności negocjacyjne;
• Wysokie kompetencje interpersonalne;
• Umiejętność organizacji pracy, zarządzania czasem;
• Dokładność, systematyczność;
• Komunikatywność, asertywność, inicjatywa i dynamika w działaniu;
• Umiejętność współpracy w zespole.

Oferujemy:

umowę o pracę

Sprawdź opinie przed rozmowa o pracy - 2,8 mln opinii o firmach więcej >>