Praca dla kobiet znających język niemiecki

Gowork.pl

Bornheim

2016-12-09

Nasz podopieczny:

Miejscowość: Bornheim

Podopieczny: Pani Martina porusza się samodzielnie, potrzebuje jedynie asekuracji przy wstawaniu. Ma demencję więc często jest roztargniona.

Obowiązki:

Prowadzenie domu: sprzątanie, pranie, gotowanie, robienie zakupów oraz jazda samochodem na terenie Niemiec.

Czynności opiekuńcze: pomoc w ubieraniu/rozbieraniu, kąpanie/prysznic, zmiana pielucho-majtek, pomoc przy jedzeniu, gotowość do czuwania w nocy.

Wymagania:

Poszukujemy osób z komunikatywną znajomością języka niemieckiego, doświadczeniem oraz czynne prawo jazdy.

Oferujemy:

Ubezpieczenie, odprowadzane składki emerytalno-rentowe.

Wynagrodzenie do 950 euro miesięcznie.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na jeden z podanych poniżej numerów w stopce ogłoszenia, o treści 4318