Elektryk

HR team Sp z o.o.

Tychy

2016-12-07

HR team Sp. z o.o. . – jest agencją pracy tymczasowej I doradztwa personalnego wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 1501. Działamy w 8 krajach UE oraz na Ukrainie.
Obecnie dla naszego Klienta z branży automotive, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Rezydent zakładu (Elektryk)

Miejsce pracy: Chorzów

Nazwa stanowiska

Nr ref.: 2111/16

elektryk rezydent – Producent lokomotyw elektrycznych do nowoczesnych pociągów (obsługują tabor Pendolino w PL).

Zakres obowiązków:

- Pomoc w modyfikacjach/przeróbkach i poprawkach na wiązkach elektrycznych
- Codzienne raportowanie wyników pracy do producenta

Oczekujemy:

- Wykształcenie średnie o profilu elektrycznym
Uprawnienia do pracy na liniach niskiego i wysokiego napięcia

- Uprawnienia do prac na wysokościach

- Wiedza z zakresu obsługi sieci trakcyjnych (kolei )

- Wymagana zdolność obsługi komputera ( Ms Office )

- Wymagana znajomość języka Angielskiego do codziennego raportowania wyników pracy.

Oferujemy:

-Zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową
Atrakcyjne Wynagrodzenie

-Prace w sympatycznym zespole

Prosimy o wysyłanie dokumentów aplikacyjnych w postaci CV z dołączoną klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.) poprzez formularz na portalu.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.