Pracownik Administracyjno-Biurowy

Dekpol S.A.

Pinczyn

2016-12-07

Dekpol S.A. w związku z dynamicznym rozwojem firmy
zatrudni osobę na stanowisko:

Pracownik administracyjno-biurowy

Opis stanowiska :

  • koordynowanie prawidłowego przepływu informacji w firmie,
  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
  • wsparcie działów w bieżących działaniach administracyjnych,
  • współpraca z dostawcami materiałów biurowych oraz firmami kurierskimi,
  • obsługę gości,
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy,
  • inne prace o charakterze biurowym i administracyjnym,
  • Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania Biura Zarządu,
  • Organizacja spotkań biznesowych oraz wyjazdów służbowych,
  • Przygotowanie prezentacji na potrzeby Zarządu,

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie,  preferowane wyższe,
  • min. 2 lata doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację,
  • wysoki poziom kultury osobistej i prezencja,
  • kreatywność i samodzielność w rozwiązywaniu problemów,
  • znajomość pakietu Microsoft Office,

Oferujemy:

  • umowę o pracę ,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego.
  • możliwość udziału w nowych projektach
  • ciekawe stanowisko w stabilnej organizacji

Aplikacje prosimy składać na adres:

Dekpol S.A.
ul. Gajowa 31
83-251 Pinczyn

tel. 058/ 560 10 75

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm. )"
Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Nadesłanych ofert nie zwracamy.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98287 ofert pracy. Sprawdź!