Operator CNC- Niemcy

WORKON

Zell am Harmersbach

2016-12-07

WORKON S.C. (nr rej. 13582) agencja pośrednictwa pracy zajmująca się pośrednictwem pracy oraz zwrotem podatku z zagranicy obecnie dla swojego klienta w Niemczech poszukuje pracowników na stanowisko

OPERATOR CNC

Miejsce pracy: 77736 Zell am Harmersbach

Termin wyjazdu: od zaraz

Zadania:

  • Obsługa maszyn CNC (bez programowania)

  • Zmiana ustawień maszyny

  • Kontrola jakości

  • Czytanie rysunku technicznego

Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym jest warunkiem koniecznym

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Samochód oraz prawo jazdy

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie: 12,64€ brutto na godzinę + dieta 20€ dziennie

  • Zatrudnienie na warunkach niemieckich

  • Zakwaterowanie (300- 400€ za miesiąc)

!!! Usługa dodatkowa- zwrot podatku z zagranicy !!!

Oferujemy wyłącznie legalne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę. Od kandydatów nie pobieramy prowizji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie aplikacji na adres mailowy:

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych poniższego oświadczenia:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami.”