Asystent Protetyka Słuchu

MARMED SJ

Nowy Sącz

2016-12-07

Firma z ponad 20 - letnim doświadczeniem na rynku medycznym z branży rozwiązań dla osób niedosłyszących, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Nowy Sącz i okolice
Region: małopolskie

Opis stanowiska:

  • kompleksowa i profesjonalna obsługa pacjentów z problemami niedosłuchu
  • budowanie i utrzymywanie długookresowych relacji z pacjentami
  • prezentacja i sprzedaż produktów firmy
  • dbałość o ład i porządek w punkcie obsługi pacjenta
  • udział w akcjach promocyjnych i reklamowych

Wymagania:

  • min. roczne doświadczenie w sprzedaży
  • dobra znajomość obsługi komputera
  • otwartość i komunikatywność połączona z wysoką kulturą osobistą
  • przyjazny stosunek do ludzi, zwłaszcza starszych
  • umiejętność pracy z osobami niepełnosprawnymi, zwłaszcza słuchowo
  • dyspozycyjność i chęć do pracy
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • chęć nauki zawodu protetyka słuchu
  • mile widziana umiejętność wykonywania badań audiometrycznych

Oferujemy:

  • motywacyjny system wynagrodzeń – stała pensję i premię uzależnioną od wyników sprzedaży
  • samochód służbowy oraz wszelkie narzędzia potrzebne do pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego w stabilnej, nowoczesnej firmie
  • udział w szkoleniach podwyższających kwalifikacje
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w pracy z profesjonalnym zespołem

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pośrednictwem Portalu.

W tytule prosimy wpisać PRACA NOWY SĄCZ APS.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Marmed  z siedzibą w Gorlicach zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Marmed z siedzibą w Gorlicach przy ul. Sienkiewicza 36. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98260 ofert pracy. Sprawdź!