Praca na produkcji

Interkadra

Chojnice

2016-12-06

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy TymczasowejDoradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicąwpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta niemieckiegoposzukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku

RYB/1216/GD-CHO

Obowiązki:
  • praca na linii produkcyjnej
  • przygotowywanie i pakowanie surowców do pojemników
  • kontrola jakościowa wyrobów gotowych
Wymagania:
  • dokładności i dbałości o szczegóły,
  • wysokiej sprawności manualnej,
  • zaangażowania i odpowiedzialności,
  • dyspozycyjności do pracy w systemie II i III-zmianowym,
  • książeczka SANEPIDu,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji.
Oferujemy:
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - przetwórstwo rybne
  • umowę o pracę tymczasową podpisywaną z InterKadra Sp. z o.o. (pełny ZUS, płatne urlopy wypoczynkowe),
  • możliwość przedłużenia współpracy dla najbardziej zaangażowanych osób,
  • gwarantowane wynagrodzenie miesięczne oraz dodatkową premię za wydajność,
  • możliwość robienia nadgodzin płatnych wg kodeksu