Pracownik infolinii

Interkadra

Gdynia

2016-12-06

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy TymczasowejDoradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicąwpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemyosób zainteresowanych pracą na stanowisku

CALL/1216/GD

Obowiązki:
  • obsługa połączeń wychodzących
  • realizacja zleconych celów jakościowych i ilościowych
  • prezentacja nowych produktów i ofert
  • sprzedaż oferty dopasowanej do Klient
  • kontakt z zapewnionej bazy Klientów!
Wymagania:
  • umiejętność łatwego nawiązania kontaktów z ludźmi
  • swoboda wypowiedzi
  • dobra dykcja
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • nastawienie na realizację celów
  • mile widziani studenci- grafik dopasowany do dyspozycyjności
  • nie musisz posiadać doświadczenia - liczy się Twoja chęć do pracy!
Oferujemy:
  • pracę pełną wyzwań w młodym i ambitnym zespole
  • atrakcyjne wynagrodzenie składające się ze stawki godzinowej oraz wysokich prowizji!
  • pakiet benefitów!
  • praca w systemie zmianowym z możliwością dopasowania grafiku dla studentów!
  • szkolenie wprowadzające
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • szansę zdobycia cennego doświadczenia!
  • pracę w atrakcyjnej lokalizacji w centrum Gdyni
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99857 ofert pracy. Sprawdź!