Sprzedawca - serwisant GSM Gdynia

Interkadra

Gdynia

2016-12-06

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy TymczasowejDoradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicąwpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemyosób zainteresowanych pracą na stanowisku

Sprzedawca - serwisant GSM

GSM/1216/GD-GDY

Obowiązki:
    • obsługa klienta zgodna ze standardami firmy
    • aktywna sprzedaż produktów na stoisku (telefony, akcesoria, usługi serwisowe)
    • naprawa sprzętowa i programowa telefonów komórkowych, tabletów i nawigacji GPS
    • praca na stoisku w hipermarkecie
Wymagania:
    • minimum średnie wykształcenie (mile widziane o profili elektronicznym, elektrycznym lub podobnym)
    • otwartość na kontakt z klientem
    • zaangażowanie w powierzone obowiązki
    • dążenie do realizacji założonych celów
    • zainteresowanie tematyką GSM
    • wysoka kultura osobista
    • zdolności manualne
    • doświadczenie w pracy z klientem będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
    • szkolenia wewnętrzne sprzedażowe i serwisowe
    • pracę w młodym zespole
    • elastyczny grafik układany z miesięcznym wyprzedzeniem
    • niezbędne narzędzia pracy (telefon, komputer, lutownica)
    • możliwość awansu
    • umowę zlecenie w pierwszym okresie z możliwością zatrudnienia na umowę o pracę
    • premie sprzedażowe, konkursy wewnętrzne

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99993 ofert pracy. Sprawdź!