Specjalista ds. płac

Interkadra

Gdańsk

2016-12-06

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy TymczasowejDoradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicąwpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemyosób zainteresowanych pracą na stanowisku

PŁAC/1216/GD

Obowiązki:
  • obsługa procesów płacowych
  • kontrola poprawności naliczeń listy płac
  • weryfikacja, ewidencja dokumentów płacowych
  • zapewnienie zgodności z przepisami prawa pracy, ustawami podatkowymi oraz ubezpieczenia społecznego
  • przygotowanie raportów płacowych oraz deklaracji dla ZUS, US, GUS, PFRON
  • współpraca z zespołem kadr
Wymagania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisko min. 3 lata
  • teoretycznie i praktyczna znajomość przepisów podatkowych PIT oraz ubezpieczeń społcznych
  • praktyczna wiedza dotycząca zagadnień rozliczania czasu pracy
  • bardzo dobra znajomość obsługi pakietu Office (zwłaszcza Excel) oraz programu Płatnik
  • bardzor dobra organizacja pracy, branie odpowiedzialności za wykonywaną pracę, samodzielność
  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość systemu SAP HCM będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową podpisywaną z Interkadrą
  • pracę w zespole kreatywnych osób
  • możliwość rozwoju zawodowego
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98252 ofert pracy. Sprawdź!