Specjalista ds. kadr

Interkadra

Gdańsk

2016-12-06

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy TymczasowejDoradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicąwpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemyosób zainteresowanych pracą na stanowisku

KADR/1216/GD

Obowiązki:
  • tworzenie akt osobowych: umowy, aneksy, świadectwa pracy
  • przygotowanie danych potrzebnych do listy płac
  • przygotowanie raportów kadrowych oraz informacji dla ZUS, GUS, PFRON
  • obsługa kadrowa podległych pracowników
  • współpraca z zespołem płac
Wymagania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisko min. 3 lata
  • teoretycznie i praktyczna znajomość przepisów prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych
  • bardzo dobra znajomość programu Płatnik, znajomość systemu SAP HCM będzie dodatkowym atutem
  • znajomość obsługi pakietu Office (zwłaszcza Excel)
  • bardzo dobra organizacja pracy, branie odpowiedzialności za wykonywaną pracę, samodzielność
  • umiejętność pracy w zespole
Oferujemy:
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową podpisywaną z Interkadrą
  • system premiowy + benefity (m.in. opieka medyczna, zniżki na zakupy)
  • ciekawą pracę w kreatywnym zespole
  • mżliwość rozwoju zawodowego
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98253 ofert pracy. Sprawdź!