Asystent konstruktora

Interkadra

Elbląg

2016-12-06

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy TymczasowejDoradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicąwpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemyosób zainteresowanych pracą na stanowisku

DROF/1216/EL

Obowiązki:
  • praca w Drafting Center w zakresie modelowania przestrzennego standardowych elementów konstrukcyjnych turbin parowych oraz maszynowni elektrowni
  • ścisła współpraca z różnymi Działami Engineeringu
  • w perspektywie praca na projektach realizowanych w Biurze Kostrukcyjnym
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne lub w trakcie studiów (preferowane politechniczne, mechaniczne, ew. informatyczne)
  • znajomość rysunku technicznego
  • znajomość co najmniej jednej z poniższych aplikacji inżynierskich: Catia V5, Visual Basic, PDMS, 3D ViaComposer
  • podstawowa znajomość języka angielskiego (do obsługi programu)
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
  • dobra organizacja czasu pracy
  • dyspozycyjność

Oferujemy:
  • ciekawą i samodzielną pracę w międzynarodowym środowisku w firmie o ugruntowanej ppozycji w centrum Elbląga
  • szkolenia i rozwój zawodowy
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • formę zatrudnienia dostosowaną do Twoich potrzeb
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99993 ofert pracy. Sprawdź!