Traser - kontroler pomiaru odlewu

Interkadra

Elbląg

2016-12-06

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy TymczasowejDoradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicąwpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemyosób zainteresowanych pracą na stanowisku

TRA/1216/EL

Obowiązki:
  • uczestnictwo w trasowaniu i kontroli wymiarowej produkowanych odlewów w zakresie: obróbki mechanicznej, spawania wymiarowego oraz usuwania nadmiaru materiału, łączenia elementów do spawania konstrukcyjnego w oparciu o instrukcje spawania konstrukcyjnego, pomiaru grubości ścianek, odbioru finalnego wspólnie z kontrolerem jakości
  • bieżące, zgodne z obowiązującymi procedurami, prowadzenie dokumentacji technologicznej
  • bieżąca współpraca z kontrolerem jakości w zakresie stwierdzonych niezgodności w celu uruchomienia procedury wystawienia protokołu niezgodności
  • odpowiedzialność za prawidłowe wykorzystanie sprzętu pomiarowego, bieżące zgłaszanie uwag co do jego sprawności
  • współpraca z kontrolerem jakości w celu odbiorców finalnych odlewów staliwnych zgodnie z założeniami jakościowymi, terminowymi oraz dokumentacją technologiczną
  • aktywne uczestnictwo w załatwianiu reklamacji z tytułu niewłaściwego procesu jakościowego i technologicznego odlewów
Wymagania:
  • wykształcenie minimum zawodowe lub średnie techniczne
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • mile widziana znajomość obsługi maszyny do trasowania Zeiss, Zett Mess
  • zdolność organizowania pracy w zakresie swoich obowiązków i stanowiska
  • dyspozycyjność – praca w systemie zmianowym
  • dokładność i skrupulatność
  • sumienność w realizacji powierzonych zadań
  • wysoka kultura  w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy
Oferujemy:
  • umowę o pracę tymczasową podpisywaną z Interkadrą
  • pracę na rzecz naszego klienta GE Power (dawny Alstom) w Zakładzie Metalurgicznym
  • dłuższą perspektywę współpracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet motywacyjny - comiesięczne losowanie nagród, ubezpieczenie grupowe
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99988 ofert pracy. Sprawdź!