tłumacz języka niemieckiego

FUNDACJA NA RZECZ PROMOCJI I ROZWOJU GŁOS MŁODYCH

Poznań

2016-12-06

Fundacja na Rzecz Promocji i Rozwoju – Głos Młodych jest organizacją pozarządową o charakterze non-profit, zajmującą się promowaniem i wspieraniem rozwoju młodych ludzi. Ponadto organizacja wspiera edukację dzieci niepełnosprawnych, a także wspiera ośrodki badawczo-rozwojowe. Ma ona również na celu promowanie Polski i jej dziedzictwa kulturowego na arenie międzynarodowej.

Będziemy szukać środków na wdrażanie pomysłów – na ich realizację. Jednocześnie Fundacja zapewnia w miarę możliwości i zasobów wsparcie merytoryczne i logistyczne.
Posiadamy doświadczoną kadrę z różnych branż .Współpracujemy również z przedsiębiorcami, organizacjami studenckimi, uczelniami, organizacjami politycznymi.

Jednym z projektów Fundacji jest portal www.e-magnes.pl. E-magnes skierowany jest przede wszystkim do ludzi - którzy chcą coś zmienić - a nie wiecznie narzekać. To młodzieżowa witryna internetowa - projekt tworzony przez studentów i ludzi młodych. Poprzez Internet chcemy trafić do możliwe jak największej grupy osób, z którymi chcemy utrzymywać stałe relacje.

Portal ma na celu stworzenie grupy ludzi, którzy poprzez swoje działania zdobędą doświadczenie i przepustkę do realizacji swoich twórczych marzeń.

Wymagania

• doskonałej znajomości języka niemieckiego (potwierdzonej certyfikatem bądź dyplomem)
• wyczucia językowego, wyczulenia na kwestie stylistyczne, dbałości o poprawność językową
• zdolności do samodzielnej pracy z tekstem z wykorzystaniem dostępnych źródeł i zasobów
• biegłej obsługi komputera, umiejętności szybkiego pisania
• przynajmniej podstawowego doświadczenia w zawodzie tłumacza
• rzetelności, samodzielności, obowiązkowości
• odwagi w podejmowaniu nowych zadań i wyzwań

Obowiązki

• profesjonalne tłumaczenie tekstów, artykułów i publikacji zagranicznych dzienników, które będą umieszczane na portalu e-magnes

Oferujemy

• zdobycie doświadczenia zawodowego
• kształcenie umiejętności
• możliwość udziału w ciekawych projektach
• potwierdzenie współpracy (referencje,rekomendacje)
• możliwość współpracy zdalnej

Rodzaj pracy: staż / praktyka / wolontariat

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99194 ofert pracy. Sprawdź!