księgowa - praktyka

FUNDACJA NA RZECZ PROMOCJI I ROZWOJU GŁOS MŁODYCH

Poznań

2016-12-06

Fundacja na rzecz Promocji i Rozwoju „ Głos Młodych” – to organizacja pozarządowa o charakterze non-profit, która zakłada stworzenie i wdrożenie możliwie najlepszego systemu promocji i rozwoju artystów, naukowców, a także Polski i jej dziedzictwa kulturowego na arenie międzynarodowej. Uczestniczący w programach, w oparciu o ustalone kryteria, działając w zespołach, kreują własne projekty i stają się ich menedżerami.
Szukamy środków na wdrażanie pomysłów – na ich realizację. Jednocześnie Fundacja zapewnia w miarę możliwości i zasobów wsparcie merytoryczne i logistyczne.

W chwili obecnej poszukujemy osób na stanowisko stażowe/praktyki

Wymagania

• wyższe wykształcenie lub w trakcie nauki, preferowane kierunki: finanse i rachunkowość, ekonomia, podatki
• znajomość zagadnień finansowo-księgowych zwłaszcza ngo
• wprowadzanie dokumentów do systemu finansowo-księgowego
• bardzo dobra znajomość MS Excel

Obowiązki

• sporządzanie sprawozdań finansowych wg określonych standardów
• opracowywanie planu kont zgodnie z określonymi standardami sprawozdawczymi, wymogami kontrolingu i prawem podatkowym
• potwierdzanie sald z kontrahentami, rozliczanie inwentaryzacji aktywów firmy, prowadzenie ewidencji księgowych
• przygotowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby zarządu firmy, banków oraz instytucji zewnętrznych
• nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych
• nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych
• nadzór merytoryczny i organizacyjny nad działem księgowości

Mile widziane

• znajomość sektora NGO
• doświadczenie w pracy w księgowości

Oferujemy

• staż/praktykę Referencje, rekomendacje dla najlepszych prace w zaprzyjaźnionych firmach

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99857 ofert pracy. Sprawdź!