Operator Giętarki CNC

Progresso HR

Strzelin

2016-12-06

Progresso  dla swojego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej zajmującej się przetwórstwem  metali, poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Strzelin

Obowiązki:

  • obsługa giętarki sterowanej numerycznie (rury) oraz bieżący nadzór nad pracą urządzeń,
  • prace porządkowe na stanowisku pracy,
  • współpraca z innymi działami.

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe  lub średnie  techniczne,
  • Doświadczenie w obsłudze giętarki za sterowaniem CNC (obsługa, programowanie, ustawianie),
  • Praktyczna znajomość rysunku technicznego oraz umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,
  • Doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Sumienność, zaangażowanie, komunikatywność

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym
  • przyjazne, wspierające środowisko pracy

Osoby spełniające wymogi, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV ze zdjęciem

Informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych.

[Certyfikat MPiPS: 540]

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99993 ofert pracy. Sprawdź!