Kierownik Działu Jakości

Progresso HR

Czeladź

2016-12-06

Progresso dla swojego Klienta, renomowanej firmy produkcyjnej z kapitałem zagranicznym poszukuje kandydatów na stanowisko:

 Miejsce pracy: Czeladź

Obowiązki:

  • Bieżące rozwiązywanie problemów jakościowych,
  • Nadzór nad prawidłowością dokumentacji jakościowej,
  • Opracowywanie programów zarządzania jakością -wdrażanie, usprawnianie i utrzymanie jakości,
  • Bieżąca koordynacja i monitorowanie działań korygujących i prewencyjnych wynikających z niezgodności w wyrobie i/lub procesie
  • Szkolenia pracowników w zakresie zarządzania jakością zgodnie z normami ISO
  • Zarządzanie podległym personelem

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata, w branży motoryzacyjnej,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Znajomość norm ISO 9001 oraz ISO TS 16949
  • Znajomość narzędzi jakości: MSA, SPC, FMEA, PPAP, 5S, 5W, 8D.
  • Bardzo dobra organizacja pracy i terminowość
  • Samodzielność, zaangażowanie,
  • Zdolności przywódcze, komunikatywność

Oferujemy:
- Interesującą i odpowiedzialną pracę

- Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie
- Możliwość rozwoju zawodowego_

- Wdrożenie w międzynarodowe środowisko

Osoby spełniające wymogi, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV ze zdjęciem oraz LM w języku polskim i angielskim
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych.
[Certyfikat MPiPS: 540]

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99856 ofert pracy. Sprawdź!