Manager Laboratorium

UBP Consulting

Pruszków

2016-12-06

Obecnie dla jednego Klientów – firmy specjalizująca się w obszarze badań laboratoryjnych żywności, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Pruszków

Opis stanowiska:

- Koordynowanie pracy Laboratorium, m.in.: zarządzanie pracą Działu Obsługi Klienta, Działu Sprzedaży, Działu Administracji oraz poszczególnych pracowni;

- Odpowiedzialność za współtworzenie oraz rozwój Laboratorium;

- Podtrzymywanie i rozwój współpracy z obecnymi klientami w Polsce i za granicą.

- Monitoring rynku pod kątem analiz żywności;.

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe w zakresie technologii żywności lub pokrewne;

- Min. 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu min. 10-osobowym zespołem;

- Doświadczenie w pracy w laboratorium komercyjnym pracującym zgodnie z  systemem ISO 17025;

- Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym;

- Wysoki poziom kultury osobistej;

- Samodzielność w działaniu oraz podejmowaniu decyzji;

- Umiejętność organizacji pracy i wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne;

- Inicjatywa i nastawienie na realizację celów.

Oferta:

- Możliwość rozwoju zawodowego, liczne szkolenia;

- Dużą samodzielność w działaniu;

- Przyjazną atmosferę w zgranym zespole;

- Umowa o pracę, atrakcyjne wynagrodzenia;

- Pakiet socjalny oraz prywatne ubezpieczenie medyczne;

- Niezbędne narzędzia do pracy na w/w stanowisku.