Operator wózka widłowego

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

Almere

2016-12-06

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

 

Operator wózka widłowego

Nr ref.: WOZ/NL/2016

Miejsce pracy: Holandia, Almere

 

Pracując jako część zespołu magazynowego wspierasz procesy produkcji i sieci dystrybucji, odpowiadasz za przewóz i komplementacje zamówień, czynności uzupełniania zapasów, weryfikację stanów towarowych oraz bieżące prace magazynowe. Wymagane doświadczenie i aktualne certyfikaty uprawniające do jazdy wózkiem wysokiego składowania. Dla najlepszych pracowników istnieje możliwość zatrudnienia bezpośrednio u Klienta.

Zadania:

- Przewóz i zbieranie zamówień za pomocą skanera kodów kreskowych

- Dbanie o narzędzia pracy, wózek widłowy oraz przydzielone obszary magazynu

- Przygotowywanie materiałów do przechowywania lub transportu

- Kontrola jakości przychodzących towarów


Umiejętności:

- Wysoka motywacja i sumienne wykonywanie obowiązków

- Gotowość do uczenia się technik i procesów magazynowych

- Samodzielne wykonywanie obowiązków

- Umiejętność pracy w zespole

- Umiejętność porozumiewania się w języku angielskim

 

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie

- Umowę o pracę tymczasową

- Zakwaterowanie

- Dojazd do pracy

- Ubezpieczenie

 

Proszę wysyłać CV na adres: APLIKUJ

 

Prosimy o zawarcie w CV następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. na:
- Przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV i innych przesłanych przeze mnie dokumentach w celu prowadzenia i administrowania procesami rekrutacji do pracy z moim udziałem; oraz
- Udostępnienie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom, a także spółkom powiązanym z administratorem danych osobowych na potrzeby rekrutacji; oraz
- Ewentualną weryfikację prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i zawartych w nich informacji.
Administratorem danych osobowych jest OTTO Work Force Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą na Bielanach Wrocławskich, ul. Szwedzka 5, 55-040 Kobierzyce, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 2590. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi, a w szczególności w związku z poszukiwaniem ofert pracy, ich przedstawianiem, archiwizacją i wykorzystywaniem w przyszłych procesach rekrutacyjnych. Dane mogą być udostępniane potencjalnym pracodawcom, a także spółkom powiązanym z administratorem danych osobowych. Informujemy o prawie wglądu do danych osobowych, ich poprawiania oraz kontrolowania ich przetwarzania zgodnie z art. 32 ustawy z 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (ze zm.).