Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta

Germanicus Sp.z o.o.

Gdynia

2016-12-06

Jesteśmy nowoczesną szkołą, którą tworzą kreatywni ludzie z pasją! Jesteśmy otwarci na Twoje doświadczenia i pomysły. Chcemy, abyś wspólnie z nami rozwijał się i wzmocnił nasz zespół Twoim
entuzjazmem i zaangażowaniem! Obecnie do naszej placówki w
Gdyni poszukujemy osoby na stanowisko:

Młodszego Specjalisty ds. Obsługi Klienta

Wymagania:

  • doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta
  • doświadczenie w pracy biurowej
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • znajomość obsługi urządzeń biurowych, pakietu MS Office
  • rzetelność w wykonywaniu zleconych zadań, dobra organizacja pracy i umiejętność ustalania priorytetów, terminowość i odpowiedzialność
  • wysoka kultura osobista
  • dyspozycyjność w godzinach porannych i popołudniowych
  • status studenta, wiek do 24 lat

Obowiązki:

  • obsługa sekretariatu
  • bezpośrednia i telefoniczna obsługa klienta
  • obsługa bieżącej korespondencji mailowej
  • przygotowanie i nadzór nad obiegiem dokumentacji
  • zawieranie umów i przyjmowanie wpłat
  • zlecone prace marketingowe
  • współtworzenie pozytywnego wizerunku firmy, utrzymywanie relacji z klientami
  • współpraca z lektorami i pozostałymi pracownikami szkoły

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznym, młodym zespole
  • pracę w pełnym wymiarze godzin
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, możliwość doskonalenia zawodowego
  • wynagrodzenie dostosowane do kwalifikacji

CV prosimy kierować wyłącznie na adres mailowy: APLIKUJ

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99856 ofert pracy. Sprawdź!