Wykrawacz – Trybownik trzody wieprzowej

Sempre Sp. z o.o.

Enschede

2016-12-06

Agencja Pośrednictwa Pracy SEMPRE Sp. z o. o.  poszukuje obecnie dla jednego ze swoich klientów

w Niemczech osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:

- rozbiór i klasyfikowanie tuszy wieprzowych

- utrzymanie porządku w miejscu pracy

- dbanie o przestrzeganie przepisów BHP

Oferujemy:

- zatrudnienie u holenderskiego pracodawcy  uwzględniające: ubezpieczenie społeczne, płacę ustaloną na warunkach holenderskich, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- ilość miejsc pracy: 15

- miejsce pracy: Enschede (Holandia)

- pracę na czas nieokreślony na pełny etat  (gwarantowane 36 godz./ tydz.) na taśmie produkcyjnej w systemie 2 zmian dziennych

- wynagrodzenie miesięczne netto: 1100 do 1300 euro (im większe doświadczenie tym wyższy zarobek), na życzenie pracę w soboty (wypłata netto: od 75 € za sobotę 300 euro netto miesięcznie), premię (13 wypłata) w wysokości 8% rocznej wypłaty brutto (ok. 1600 euro)

- bezpłatny transport pracowników z kwatery do pracy

- szkolenia zawodowe

- koordynatorów i brygadzistów mówiących po polsku

- mieszkanie opłacane przez pracodawcę (pokoje są 2- i 3- osobowe)

Wymagania:

- mile widziany ukończony zawód rzeźnik lub aparatowy przetwórstwa mięsa

- min. 6-miesięczne doświadczenie zawodowe przy wykrajaniu i trybowaniu wieprzowiny lub wołowiny

- konieczna umiejętność wykrawania nożem

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim wraz ze świadectwami na adres umieszczony poniżej, podając w temacie stanowisko pracy.

E-Mail: APLIKUJ

www.personalauspolen.eu

tel. 717242135/ 790707557

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99993 ofert pracy. Sprawdź!