Operator ładowarki i koparki

Sempre Sp. z o.o.

wetzler

2016-12-06

Agencja Pośrednictwa Pracy SEMPRE Sp. z o. o.  poszukuje obecnie dla jednego ze swoich klientów

w Niemczech osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:

- obsługa koparki, ładowarki  firmy Libherr

- przyjmowanie, sortowanie, załadunek i transport towaru

Oferujemy:

- zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy  uwzględniające: ubezpieczenie społeczne, płacę ustaloną na warunkach niemieckich, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- miejsce pracy: Wetzlar (okolice Frankfurtu nad Menem)

- wynagrodzenie: 1400-1500€ netto/mc

- zakwaterowanie zapewnione i opłacone  przez pracodawcę

-możliwość rozwoju w przyjaznej atmosferze

Wymagania:

- uprawnienia na obsługę koparko-ładowarki

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim wraz ze świadectwami na adres umieszczony poniżej, podając w temacie stanowisko pracy.

E-Mail: APLIKUJ

www.personalauspolen.eu

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99986 ofert pracy. Sprawdź!