Pracownik gospodarczy z orzeczeniem Łódź

Probet

Łódź

2016-12-06

PROBET Sp. z o.o. działa na polskim rynku ponad 20 lat aktywnie wspieramy zatrudnienie osób niepełnosprawnych na terenie całej Polski. Specjalizujemy się w usługach serwisu sprzątającego, ochronie osób i mienia oraz leasingu pracowniczym. Dbamy o pracowników budując pozytywne relacje wzajemnego zaufania, dzięki czemu rozwijamy się, pozyskując nowe rynki. W związku z dalszym dynamicznym rozwojem poszukujemy osób chcących podjąć pracę na stanowisku:

Pracownik Gospodarczy.

Miejsce pracy: Łódź

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- Segregacja i ustlizacja odpadów

- Prace z zakresu serwisu porządkowego

WYMAGANIA:

- Aktualne orzeczenie o niepełnosprawności

- Zdecydowanie do podjęcia pracy od zaraz.

- Sumienność

OFERUJEMY:

- Umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie.

- Przywileje wynikające z zatrudnienia w Zakładzie Pracy Chronionej

KONTAKT : 798-912-400

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zapraszamy również do odwiedzenia naszej strony www.probet.info.pl w zakładce praca mają Państwo możliwość zapoznania się z pełno ofertą wolnych miejsc pracy na terenie całej Polski. Dziękujemy.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98253 ofert pracy. Sprawdź!