Pałac Łazienki II w Ciechocinku - Kucharz

B5 Sp. z o.o.

Ciechocinek

2016-12-06

Obiekt hotelowy

Pałac Łazienki II w Ciechocinku

woj. kujawsko-pomorskie

poszukuje osoby na stanowisko

Kucharz

Miejsce pracy: Ciechocinek

Region: kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska:

  • przygotowywanie potraw zgodnie z obowiązującym menu
  • przygotowanie tzw "zimnej płyty"
  • ścisła współpraca z innymi pracownikami
  • utrzymywanie czystości stanowiska pracy
  • przestaszeganie procedur HACCAP
  • dokladnosc i szybkosc w wykonywaniu zadan

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe gastronomiczne lub kurs kucharza
  • dyspozycyjność : praca zmianowa oraz weekendy
  • aktualna książeczka SANEPID
  • wysoka motywacja do pracy
  • kultura osobista
  • brak nalogow
  • dokładność, umiejętność pracy w zespole

Nie wymagane doświadczenie.

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie
  • szkolenia wdrożeniowe z karty oraz wszystkie inne niezbędne
  • interesującą pracę w gronie ciekawych ludzi i jednocześnie doświadczonych kucharzy
  • możliwość rozwoju zawodowego i doskonalenia pod okiem uznanego i doświadczonego Szefa Kuchni restauracji oznaczonych * Michelin
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatne do umiejętności
  • Wyżywienie

Uprzejmie prosimy o dołączenie następującej klauzuli: *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97( Dz. U. Nr 133 poz. 883)*

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99857 ofert pracy. Sprawdź!