Pracownik działu rekrutacji w Opolu

JOBS

Opole

2016-12-06

T&S GROUP Spółka z o.o

Miejsce pracy: Opole (opolskie)

Nr ref: 1/jobs.pl

Forma zatrudnienia: Pełny etat

Wymagane wykształcenie: średnie

Oferowane wynagrodzenie: 2 000 PLN - 2 300 PLN

Opis stanowiska:

  • praca w siedzibie Spółki T&S Group w Opolu
  • wyszukiwanie potencjalnych kandydatów
  • budowanie i zarządzanie bazą kandydatów
  • wsparcie realizacji procesu rekrutacyjnego poprzez wstępną selekcję zgłoszeń
  • selekcja CV i dopasowywanie profili kandydatów do posiadanych ofert pracy
  • sprawdzanie referencji
  • przygotowywanie profili zawodowych kandydatów
  • umawianie spotkań rekrutacyjnych,
  • telefoniczna obsługa klienta
  • udzielanie informacji o aktualnych ofertach pracy
  • projektowanie i publikowanie ogłoszeń w mediach
  • wsparcie administracyjne

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość obsługi pakietu MS Office
  • znajomość obsługi urządzeń biurowych
  • dyspozycyjność oraz elastyczność
  • umiejętności organizacyjne
  • obowiązkowość i wysokie umiejętności interpersonalne
  • motywacja do pracy
  • zaangażowanie w powierzone zadania
  • gotowość do pracy w nadgodzinach

Oferujemy:

  • formę zatrudnienia w postaci umowy o pracę
  • wynagrodzenie podczas okresu próbnego 2000 zł brutto lub wyższe (w zależności od doświadczenia)
  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie
  • możliwość zgłębienia metod rekrutacyjnych
  • pracę w przyjaznym, dynamicznym zespole międzynarodowym

Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą Aplikuj teraz

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98968 ofert pracy. Sprawdź!