MONTER/ MONTAŻYSTA OKIEN, DRZWI I BRAM – Praca od zaraz!

KS PERSONAL SERVICE

Zachodnie Niemcy

2016-12-06

Miejsce pracy: Zachodnie Niemcy

ZADANIA:

  • montaż okien, drzwi i bram

OCZEKIWANIA:

  • doświadczenie w zawodzie: min. 3 lata

  • przynajmniej komunikatywna/ dobra znajomość j. niemieckiego

  • własny samochód – mile widziane

  • gotowość do podjęcia długoterminowej pracy za granicą

OFERTA:

  • wynagrodzenie: 13,00€ brutto/ godz. + 44€ netto diety/ przepracowany dzień

  • niemiecka umowa o pracę z pełnym ubezpieczeniem (dodatki świąteczne, Kindergeld)

  • brak „Zeitkonto”

  • częste nadgodziny

  • możliwość podjęcia długofalowej współpracy

Jesteś zainteresowany pracą? Prześlij CV w języku polskim na adres:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182).

KS Personal Service – jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych (wpis do rejestru Agencji Zatrudnienia nr 6621).

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98253 ofert pracy. Sprawdź!