Senior Accountant

PRO-Search

Rzeszów

2016-12-06

Obecnie dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy realizującej profesjonalne usługi doradcze poszukujemy osoby na stanowisko:

Obowiązki:

  • Prowadzenie pełnej księgowości, ksiąg rachunkowych, rozliczeń podatkowych klientów zewnętrznych
  • Monitorowanie księgowo-podatkowych aspektów działalności
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych (CIT, VAT, PIT, PCC) oraz prowadzenie rejestrów VAT
  • Współpraca z audytorami i doradcami podatkowymi, koordynowanie przepływu informacji
  • Kontakt i współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, KNF)
  • Zapewnienie zgodności ksiąg i rozliczeń z wymogami ustawy o rachunkowości i ustaw podatkowych
  • Sporządzanie raportów i analiz dla potrzeb zarządu

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (Finanse, Rachunkowość, Ekonomia)
  • Min. 3-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku księgowego
  • Umiejętność prowadzenia ksiąg rachunkowych, dokonywania rozliczeń podatkowych i sporządzania sprawozdań finansowych w oparciu o aktualne przepisy
  • Bardzo dobra znajomość zasad i przepisów z zakresu rachunkowości, podatku VAT oraz CIT
  • Znajomość narzędzi MS Office w szczególności Excel
  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego
  • Wysokie umiejętności analityczne, samodzielność, odpowiedzialność, zaangażowanie
  • Dobra organizacja pracy, umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, w tym różnego rodzaju świadczenia dodatkowe
  • Pracę w dynamicznym, międzynarodowym środowisku usług biznesowych
  • Możliwość pracy nad rozwojem systemów informatycznych
  • Budowanie kariery na tle międzynarodowym i krajowym
  • Możliwość szybkiego awansu i doskonalenia umiejętności zawodowych
  • Możliwość rozwoju i poszerzenia umiejętności technicznych
  • Doskonałe portfolio szkoleń lokalnych i międzynarodowych

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99856 ofert pracy. Sprawdź!