Warszawa, Auchan, Górczewska - wykładanie towaru (ok. 150 godz./m-c)

Cursor S.A.

Warszawa

2016-12-08

Cursor S.A. w związku ze współpracą z firmą Auchan poszukuje obecnie kandydatów na stanowisko:

merchandiser - osoba do układania towaru
miejsce pracy: AUCHAN Górczewska 124,Warszawa
nr ref.: merch_AuchanGorczewska/11.2016

Zakres obowiązków:
- praca nad ekspozycją produktów
- wdrażanie standardów ekspozycyjnych, pilnowanie terminów przydatności produktów
- bezpośrednia współpraca z kierownikiem stoiska

Wymagania:
- aktualna książeczka z badaniami Sanepidu
- rzetelność i odpowiedzialne podejście do pracy
- punktualność i komunikatywność
-mile widziane uprawnienia na wózki jezdniowe

Oferta:
- możliwość stałej współpracy oraz rozwoju
- zatrudnienie w ramach umowy zlecenia (01.12.2016 - 31.12.2016)
- wynagrodzenie 2000 zł brutto
- praca od poniedziałku-piątku ( około 150 godzin )
- praca zadaniowa od godziny 6:00

Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie CV, klikając na poniższy link, który przekieruje Cię automatycznie na stronę eRecruiter:

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98252 ofert pracy. Sprawdź!