Pracownik do ekspozycji w Muzeum

Evres

Łódź

2016-12-06

Evres Cleaning - firma o ugruntowanej pozycji na rynku usług sprzątających w związku z ciągłym rozwojem  poszukuje kandydatów na stanowisko pracownika obsługi ekspozycji w Muzeum w Łodzi.

Wymagania:

znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
znajomość programu Symfonia,
obsługa kasy fiskalnej i fakturowania,
- doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane,
- mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,
- odpowiedzialność,
- sumienność,
- motywację do pracy,

Zakres obowiązków:
- rezerwacja, sprzedaż i kontrola biletów,
- kierowanie zwiedzających na sale wystawowe w Muzeum,
- obsługa szatni,
- inne prace na zlecenie Muzeum,

Oferujemy:
- zatrudnienie na umowę o pracę,
- stabilne zatrudnienie,
- premie uznaniowe,
- świetną atmosferę w pracy,
- zatrudnienie długofalowe,
- pracę w centrum Łodzi.

Kontakt telefoniczny 537-656-777

e-mail: APLIKUJ

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych: "
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182)".
CV bez powyższej klauzuli nie będzie brało udziału w procesie rekrutacji.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98252 ofert pracy. Sprawdź!