Pracownik gospodarczy

Evres

Łódź

2016-12-06

Evres Cleaning poszukuje kandydatów na stanowisko pracownika gospodarczego w Łodzi.

Wymagania:
- orzeczenie o znacznym lub umiarkowanym stopniu niepełnosprawności,
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy,
- motywacja do pracy,
- odpowiedzialność,
- sumienność.

Zakres obowiązków:
- zamiatanie i sprzątanie chodników
- odśnieżanie i solenie
- inne zlecone prace porządkowe.

Oferujemy:
- stabilne warunki zatrudnienia , premie uznaniowe,
- zatrudnienie na umowę o pracę,
- ubezpieczenie grupowe,
- stałą opiekę koordynatora,

Kontakt telefoniczny 537-656-777

e-mail: APLIKUJ

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych: "
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182)".
CV bez powyższej klauzuli nie będzie brało udziału w procesie rekrutacji

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99987 ofert pracy. Sprawdź!