Pracownik montażu elektronicznego

Serwis Personalny

Gdańsk

2016-12-06

Jako Agencja Pośrednictwa Pracy "Serwis Personalny", nr certyfikatu 10045, obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy pracownika na stanowisko pracownika produkcji w centrum Gdańska.

Zakres obowiązków:

- montaż ręczny elementów elektronicznych metodami SMT lub THT

- kontrola wyprodukowanych produktów

- obsługa narzędzi, np. lutownica

Oferujemy:

- stałe godziny pracy

- pracę w dobrze prosperującej firmie

- umowa zlecenie

- stawka 10 zł na rękę/h

- pracę w centrum Gdańska

- praca tymczasowa do końca 2016 roku, możliwe przedłużenie zlecenia

Wymagania:

- umiejętność obsługiwania lutownicy

- wysoko rozwinięte zdolności manualne

- dobry wzrok i spostrzegawczość

- mile widziane doświadczenie przy produkcji części elektronicznych

Aplikacje prosimy przesyłać na adres e-mail: APLIKUJ z dopiskiem SMT.2016 lub kontakt osobisty pod adresem ul. Krynicka 1, Gdańsk-Przymorze. Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8 – 17.

Prosimy również o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).”