Opiekun osób z zaburzeniami psychicznymi, Cieszyn

Sekretariat

Ustroń

2016-12-06

Ogłaszamy nabór na kandydatów do świadczenia specjalistycznych usług z dziedziny opieki nad osobami z zaburzeniami psychicznymi. Praca ma odbywać się na terenie gminy Cieszyn.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW
Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Polityki Społecznej z dnia 22 września, w tym m.in.:
- Opieka w miejscu zamieszkania
- Czynności pielęgnacyjne, rehabilitacyjne, wspomaganie procesu leczenia
- Pomoc w załatwianiu spraw urzędowych, wizyt lekarskich, et cetera

WYMAGANIA
- Odpowiednie kwalifikacje uprawniające do wykonywania zawodu (pracownik socjalny, psycholog, pedagog, logopeda, terapeuta zajęciowy, pielęgniarka, asystent osoby niepełnosprawnej, opiekun środowiskowy, specjalista w zakresie rehabilitacji medycznej, fizjoterapeuta)
- Co najmniej półroczny staż w następujących placówkach: szpital psychiatryczny, jednostka organizacyjna pomocy społecznej dla osób z zaburzeniami psychicznymi, placówka terapii lub placówka oświatowa, do której uczęszczają dzieci z zaburzeniami rozwoju lub upośledzeniem umysłowym, ośrodek terapeutyczno-edukacyjno-wychowawczy, zakład rehabilitacji

OFERUJEMY
- Pracę dla stabilnej Firmy
- Możliwość zdobycia dodatkowego doświadczenia
- Rozwój zawodowy
- Zapewnienie niezbędnych środków do pracy

Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie aplikacji na adres e-mail: APLIKUJ z dopiskiem w tytule Specjalistyczne usługi opiekuńcze – Cieszyn.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99194 ofert pracy. Sprawdź!