Obsługa klienta

Human Hunter

Chorzów

2016-12-06

Human & Hunter to zespół doświadczonych specjalistów świadczących usługi doradztwa personalnego, rekrutacji i selekcji oraz pracy tymczasowej. Obecnie dla naszego klienta poszukujemy pracownika na stanowisko: Obsługi klienta

Miejsce pracy: CHORZÓW

Numer referencyjny: OK/KW/K

OPIS STANOWISKA:

  • Kontakt ze sprzedażą zagraniczną (mail, service desk, telefon osobisty);
  • Koordynacja realizacji zamówień na poziomie wszystkich działów w firmie;
  • Praca zmianowa w systemie pn-pt 8-16 / 10-8;
  • Dbanie o prestiż i wizerunek firmy.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie minimum średnie;
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta;
  • Praca pod presją czasu;
  • Podejmowanie samodzielnych decyzji;
  • Dobra organizacja pracy;
  • Komunikatywność;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • Umiejętność obsługi komputera;
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów;
  • Dyspozycyjność, cierpliwość, chęć do nauki;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę – 3 miesięczny okres próbny;
  • Premie uzależnioną od wyników;
  • Ubezpieczenie grupowe;
  • Narzędzie pracy – komputer;
  • Możliwość rozwoju oraz pakiet szkoleń.

KLAUZULA I SPOSÓB APLIKOWANIA:

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
  • Wszelkie informacje dostępne pod numerem telefonu: 531-592-492.