2x operator wózka widłowego! Koninko k. Poznania! 16 zł/godz

Jobhouse

Koninko

2016-12-06

Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego JOBHOUSE (wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 7097) dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko:

Magazynier/Operator wózka widłowego

Obowiązki:

- obsługa wózka widłowego, pomoc w załadunku

- przyjmowanie i wydawanie towaru na podstawie dokumentacji magazynowej

- transportowanie towarów
- inne czynności zlecone na terenie magazynu

Wymagania:
- uprawnienia na wózki widłowe (warunek konieczny)

- mile widziane aktualne badania psychotechniczne

- doświadczenie w pracy na wózku widłowym

- chęć do pracy, zaangażowanie, dyspozycyjność od zaraz

Oferujemy:

-pracę na stałe od poniedziałku do piątku w godz. 10-18;

-zatrudnienie na umowę zlecenie ze składkami ZUS

-stawkę 16 zł brutto/godz., tj. 12 zł netto/godz. (na rękę)

-przyjazną atmosferę w miejscu pracy

-wynagrodzenie zawsze na czas

Osoby zainteresowane prosimy o przysyłanie aplikacji na APLIKUJ z podaniem nr ref. MAG/WOZ/KON/PEK

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Jobhouse Sp. z o.o. z siedzibą na al. Grunwaldzkiej 31, 80-241 Gdańsk moich danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadanie i przetwarzanie danych osobowych oraz ich udostępnianie klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz.926 ze zm.) aż do momentu wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o prawach do poprawiania, dostępu i ochrony tych danych.

Informujemy, że administratorem zbieranych danych osobowych jest Jobhouse Sp. z o.o. z siedzibą na al. Grunwaldzkiej 31, 80-241 Gdańsk (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 7097), gdzie zbierane są i zabezpieczane dane.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99194 ofert pracy. Sprawdź!