MONTER OKIEN I DRZWI – od zaraz- ok. Stuttgartu Miejsce pracy: Zachodnie Niemcy

KS PERSONAL SERVICE

Wrocław

2016-12-06

East Service - (KRAZ 13171).

Aktualnie rekrutujemy na stanowisko:

MONTER OKIEN I DRZWI – od zaraz- ok. Stuttgartu

Miejsce pracy: Zachodnie Niemcy

ZADANIA:

  • montaż okien i drzwi

OCZEKIWANIA:

  • doświadczenie w zawodzie: min. 3 lata
  • przynajmniej komunikatywna/ dobra znajomość j. niemieckiego
  • własny samochód – mile widziane
  • gotowość do podjęcia długoterminowej pracy za granicą

OFERTA:

  • wynagrodzenie: 11,00€ brutto/ godz. + 44€ netto diety/ przepracowany dzień
  • niemiecka umowa o pracę z pełnym ubezpieczeniem (dodatki świąteczne, Kindergeld)
  • brak „Zeitkonto”
  • częste nadgodziny
  • możliwość podjęcia długofalowej współpracy

Aplikuj już teraz na podany adres mailowy APLIKUJ lub dzwoń +48 532 846 653

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm. ).

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98247 ofert pracy. Sprawdź!