REGIONALNY KIEROWNIK SPRZEDAŻY (praca na terenie południowej części Polski)

RECRUIT.PL Grajewski Bartosz

Bielsko-Biała

2016-12-06

Producent wysokiej jakości urządzeń pomiarowych, w związku z rozwojem działalności na terenie Polski południowej, poszukuje odpowiedniej osoby na stanowisko Regionalnego Kierownika Sprzedaży.

Obowiązki
  • Współpraca i budowanie pozytywnych relacji z Klientami na powierzonym terenie
  • Pozyskiwanie nowych Klientów
  • Utrzymanie aktualnych Klientów
  • Doradztwo techniczne, przeprowadzanie szkoleń i wdrożeń
  • Organizowanie akcji marketingowych
  • Realizacja zakładanych celów sprzedaży
Oczekujemy
  • Doświadczenie w pracy jako Inżynier Sprzedaży/Regionalny Kierownik Sprzedaży
  • Znajomość rynku: spółdzielni mieszkaniowych, wspólnot mieszkaniowych, zarządców nieruchomości
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki techniczne)
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i rozwiązywaniu problemów technicznych
  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, profesjonalizm
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • Prawa jazdy kat. B
Oferujemy
  • Ciekawą pracę w firmie o silnej pozycji na rynku, w dynamicznym zespole
  • Zatrudnienie na pełny etat
  • Motywacyjny system wynagrodzeń
  • Narzędzia pracy
  • Profesjonalny system szkoleń z zakresu oferowanych produktów

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99194 ofert pracy. Sprawdź!