Pracownik Przygotowalni (DRUKARZ)

Human Hunter

Chorzów

2016-12-06

Human & Hunter to zespół doświadczonych specjalistów świadczących usługi doradztwa personalnego, rekrutacji i selekcji oraz pracy tymczasowej. Obecnie dla naszego klienta poszukujemy pracownika na stanowisko: Pracownik Przygotowalni (DRUKARZ)

Miejsce pracy CHORZÓW

Numer referencyjny: PPD/KW/K

OPIS STANOWISKA:

  • Przygotowywanie materiałów dla produkcji według planu;
  • Mieszanie farb przy pomocy wzornika;
  • Mycie szablonów sitodrukowych po produkcji za pomocą myjki wysokociśnieniowej bądź automatu myjącego;
  • Dbanie o czystość na stanowisku pracy;
  • Przestrzeganie przepisów BHP, PPOŻ.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie średnie;
  • Mile widzanie zdolności plastyczne;
  • Podstawy pakietu MS OFFICE;
  • Umiejętność posługiwania się programem OUTLOOK (poczta e-mail).
  • Sumienność;
  • Kreatywność;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Umiejętność pracy pod presją.

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę.
  • Realny wpływ na funkcjonowanie Twojej firmy;
  • Pracę w renomowanej firmie z branży reklamowej;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Liczne szkolenia

KLAUZULA I SPOSÓB APLIKOWANIA:

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
  • Wszelkie informacje dostępne pod numerem telefonu 531-592-492.