Księgowy

HR Contact

Częstochowa

2016-12-06

HR Contact to dynamicznie rozwijająca się agencja doradztwa personalnego prowadząca rekrutacje kadry średniego i wyższego szczebla w Europie i Stanach Zjednoczonych.

Aktualnie na zlecenie naszego Klienta – firmy z branży Automotive - poszukujemy osoby na stanowisko:

Księgowy/a

Zakres obowiązków:

  • Administracja dokumentacji księgowej: weryfikacja, ewidencja;
  • Kontakt z klientami z różnych krajów europejskich, udzielanie wyjaśnień, rozwiązywanie bieżących problemów;
  • Rozliczanie i uzgadnianie kont księgowych, przygotowywanie raportów oraz analiz;
  • Praca w systemie SAP;

Wymagania:

  • Znajomość j. niemieckiego/hiszpańskiego/francuskiego/angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację;
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ekonomiczne, rachunkowość, finanse, matematyka ale także filologiczne i inne itp.);
  • Znajomość obsługi Excel’a;
  • Oferta skierowana jest zarówno do absolwentów;
    jak i osób z doświadczeniem zawodowym;

Ponadto bardzo cenimy:

  • Zdolności analityczne, dobrą organizacja pracy, umiejętność pracy w grupie, zaangażowanie;

Oferujemy:

  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Pakiet rekreacyjno-sportowy;
  • Pakiet szkoleń: językowych, z rachunkowości, Excel’a itp.
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Pracę w międzynarodowym zespole;
  • Dodatek relokacyjny;
  • Bardzo przyjazną atmosferę pracy;

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Certyfikat Agencji Zatrudnienia: 11828

Możesz złożyć cv również bezpośrednio na naszej stronie: http://praca.business.hrcontact.pl/cp/j/7515/a/4/ksiegowy
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99856 ofert pracy. Sprawdź!