Operator CNC - Żory

Lepsza Praca

Żory

2016-12-06

Lepsza Praca to polska firma specjalizująca się w rekrutacjach na stanowiska techniczne, handlowe i menedżerskie - głównie dla sektora przemysłowego. Prezentowane przez nas oferty pracy, dotyczą zatrudnienia wyłącznie po stronie klienta, na podstawie umowy o pracę lub kontraktu menedżerskiego.

Dla naszego klienta, firmy zajmującej się produkcją części mechanicznych poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko:

Operator Maszyn CNC

Miejsce pracy: Żory

Zakres obowiązków:
• Obsługa maszyn sterowanych numerycznie na zakładzie
• Dobór przyrządów do mocowania detalu, dobór i wymiana narzędzi
• Ustawianie i wykonywanie detalu zgodnie z rysunkiem technicznym
• Nadzór nad przebiegiem procesu, wprowadzanie korekt, wykonywanie detali w obróbce seryjnej
• Wstępna kontrola jakości, wykonanych detali, obsługa urządzeń pomiarowych
• Dbanie o prawidłowy stan techniczny maszyn oraz porządek w miejscu pracy

Wymagania:
• Doświadczenie w obsłudze maszyn na zakładzie produkcyjnym
• Mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn skrawających CNC (tokarki, frezarki, centra obróbcze)
• Przynajmniej podstawowa wiedza na temat sposobów obróbki, parametrów, oprzyrządowania i narzędzi
• Mile widziana umiejętność pracy na różnych maszynach i systemach sterowania oraz chęć rozwoju w tym kierunku
• Dobra znajomość rysunku technicznego
• Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi

Nasz klient oferuje:
• Umowa o pracę
• Stabilne zatrudnienie
• Możliwość pokrycia kosztów relokacji

Osoby zainteresowane, proszone są o wysłanie dokumentów aplikacyjnych, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.