Mechatronik

LINK CONSULTING

Kostrzyn nad Odrą

2016-12-06

Nasz Klient, międzynarodowa dynamicznie rozwijająca się firma produkcyjna,

 zatrudni wykwalifikowaną osobę na stanowisko:

MECHATRONIK

(kod ref. MECH-16)

Lokalizacja: okolice Słubic, woj. lubuskie

Obowiązki:

  • diagnozowanie problemów oraz usprawnienie pracy linii produkcyjnych;
  • współpraca z producentami w zakresie serwisowania maszyn i urządzeń, zamawianie części zamiennych;
  • zapewnienie utrzymania ciągłości ruchu maszyn i urządzeń technicznych;
  • wsparcie przy problemach technicznych, diagnozowanie awarii, planowanie działań naprawczych i zapobiegawczych;
  • ustalanie planów prewencyjnych w celu poprawy niezawodności maszyn;
  • modernizacja istniejących urządzeń, maszyn i stanowisk;
  • tworzenie oraz nadzór nad dokumentacją techniczną maszyn;
  • diagnostyka i kontrola stanu technicznego robotów, pras krawędziowych, pras hydraulicznych itp.;
  • dbałość o czystość i porządek w miejscu pracy - 5S

Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne lub wyższe;
  • min. 2–letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • znajomość obsługi i programowania sterowników Siemens S5, S7, Bosch, Cybelec
  • znajomość zasad i technik programowania robotów spawalniczych firmy Closs
  • uprawnienia SEP do 1kV;
  • uprawnienia energetyczne eksploatacja grupa II i III (mile widziane)
  • umiejętność czytania rysunku technicznego, schematów elektrycznych i pneumatycznych;
  • odpowiedzialność, dokładność, punktualność;
  • gotowość do pracy zmianowej.

Oferujemy:

  • stabilną pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej,
  • możliwość podnoszenia kompetencji zawodowych;
  • niezbędne narzędzia pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o  przesyłanie swojego CV z podaniem kodu referencyjnego na adres email:

LINK CONSULTING Doradztwo Personalne
ul. Sobieskiego 15/2, 40-082 Katowice
www.linkconsulting.com.pl
tel. + 48 32 781 99 01
Wpis do rejestru agencja zatrudnienia: 12642

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.)

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99993 ofert pracy. Sprawdź!