Asystent Spedytora | Magazynier

ETLogistik

Zielona Góra

2016-12-06

Grupa Geis to niemiecka firma logistyczna istniejąca na rynku od ponad 20 lat zapewniająca kompleksowe rozwiązania w dziedzinie transportu. Jesteśmy jedną z wiodących firm transportowych i logistycznych w Europie Środkowej.

Obecnie poszukujemy kandydata/kandydatkę na stanowisko:

Asystent Spedytora/Magazynier
Miejsce pracy: Zielona Góra

Opis stanowiska:

załadunek i rozładunek towarów
transportowanie towarów w magazynie
prace administracyjno- biurowe

Oczekujemy:

umiejętności obsługi komputera
uprawnień do prowadzenia wózków widłowych
doświadczenia w obsłudze wózków widłowych

Oferujemy:

umowę o pracę na pełen etat
możliwość rozwoju zawodowego
udział w rozwoju międzynarodowej organizacji
pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole

Jeżeli spełniasz wymagania, charakteryzujesz się wysokim poziomem energii i chęcią do pracy, APLIKUJ

Prosimy o umieszczenie na wszystkich dokumentach następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych ( tj. Dz. U. z 2002r. nr 101, poz. 926).