ANALITYK DS. PRODUKCJI

Com.40 Limited Sp. z o.o.

Ociąż

2016-12-06

Firma COM.40 Limited Sp.z o.o. w Skalmierzycach(ul. Podkocka 4B) zatrudni osoby na stanowisko:  ANALITYK DS. PRODUKCJI

Zadania:

•        Obsługa programu Access

•        Przygotowywanie analiz i raportów

•        Nadzór nad dokumentacją techniczno-technologiczną

•        Tworzenie, rozpowszechnianie i aktualizowanie wewnętrznych dokumentów, standardów i instrukcji

•        Współpraca z innymi działami w firmie

Nasze wymagania:

•        Wysokie zdolności analitycznego, logicznego myślenia

•        Biegła znajomość obsługi komputera – pakiet Office

•        Umiejętność programowania –mile widziana

•        Mile widziana znajomość systemu IFS

•        Dokładność, rzetelność

•        Umiejętność pracy pod presją czasu

•        Chęć rozwijania swoich umiejętności interpersonalnych i zawodowych

Oferujemy:

•        Umowę o pracę

•        Ciekawą współpracę w kompetentnym zespole

•        Pracę w przyjaznej i partnerskiej atmosferze w dużej i dynamicznie rozwijającej się firmie

Zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji(CV i list motywacyjny)na adres e-mail lub składanie osobiście w siedzibie firmy. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.