Praca dla kobiet w charakterze opiekunki

Gowork.pl

Monachium

2016-12-07

Nr referencyjny: NIEM_390A

Nasz podopieczny:

Poszukujemy kobiet z doświadczeniem w opiece nad osobami starszymi i ze znajomością języka niemieckiego. Zgłoś się do nas, mamy wiele ciekawych ofert pracy!

Obecnie potrzebujemy opiekunki dla pana Antoniego (88 lat).

Wyjazd na 2 – 3 miesiące od 2 lipca w Monachium.

Senior jest osobą niewidomą więc potrzebuje szczególnej uwagi i opieki. Choruje na nadciśnienie i demencję. Jest samodzielny, ale trzeba go pilnować. Mieszka z żoną w mieszkaniu.

Obowiązki:

Podopiecznemu trzeba pomóc w higienie szczególnie przy myciu i ubieraniu Do zadań Opiekunki będzie należało też czuwanie przy podopiecznym w nocy.

Opiekunka będzie również robić zakupy, przygotowywać posiłki oraz dbać o utrzymanie czystości w domu.

Wymagania:

Od kandydatek oczekujemy:

  • dobrej znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenia w opiece nad osobą starszą
  • cierpliwości wobec drugiego człowieka
  • mile widziane czynne prawo jazdy oraz referencje

Oferujemy:

• legalne i bezpieczne zatrudnienie,
• miesięczne wynagrodzenie w wysokości min. 1100 Euro/netto,
• sprawdzone i pewne miejsca pracy,
• ofertę dopasowaną do doświadczenia, stopnia znajomości języka oraz oczekiwań Opiekunki,
• stałą opiekę ze strony zespołu naszych Koordynatorów,
• organizację podróży,
• zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy,

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 6149 oraz imię i nazwisko oraz województwo.