Praca za granicą w charakterze opiekunki do osób starszych

Gowork.pl

2016-12-07

Nr referencyjny: NIEM_211A

Nasz podopieczny:

Opieki potrzebuje Pani Liesel. Chora potrzebuje wsparcia podczas poruszania się i wstawania, na co dzień korzysta z wózka inwalidzkiego. Jest po udarze, ma również problemy z  sercem oraz nadciśnieniem, choruje na reumatyzm. Opiekuje się nią rodzina.

Obowiązki:

Prowadzenie gospodarstwa domowego:

  • Gotowanie
  • Prasowanie
  • Sprzątanie domu
  • Opieka nad zwierzątkiem

Pomoc podopiecznemu:

  • W ubieraniu i rozbieraniu
  • Higienie ciała (kąpiele, prysznic)

Wymagania:

  • Dobra znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
  • Doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku
  • Przyjazne i pogodne usposobienie, cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznych
  • Dobry stan zdrowia
  • Osoba lubiąca zwierzęta

Oferujemy:

  • legalne i bezpieczne zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę dostosowana do predyspozycji i oczekiwań kandydatki
  • gwarantujemy zakwaterowanie, wyżywienie
  • pokrywamy koszty podróży w obie strony
  • zapewniamy opiekę i wsparcie naszego zespołu.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 5779 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99851 ofert pracy. Sprawdź!