88 letni pan Josef potrzebuje Opiekunki

Engeldaheim

Ulm

2016-12-07

Senior mieszka wraz z rodziną w domu jednorodzinnym z ogrodem w okolicach miejscowości Ulm. Podopieczny porusza się na wózku inwalidzkim lub przy wsparciu drugiej osoby. Pan Josef ma problemy z sercem oraz nerkami. Podopieczny jest osobą inkontytentą.

Nr referencyjny: NIEM_1129A

Obowiązki:

·         Pomoc w ubieraniu

·         Zmiana pielucho – majtek

·         Pomoc w kąpieli

·         Pomoc w czynnościach toaletowych

·         Wizyty u lekarza

·         Prowadzenie domu: gotowanie, sprzątanie, pranie

Wymagania:

Od Kandydatek oczekujemy komunikatywnej znajomości języka niemieckiego, doświadczenia (mile widziane referencje z poprzednich miejsc pracy), spokojnego i serdecznego usposobienia oraz dobrego stanu zdrowia.

Oferujemy:

Kandydatom zapewniamy: zakwaterowanie oraz wyżywienie w miejscu pracy, legalne zatrudnienie, pokrycie kosztów przejazdu, zarobki w wysokości 1200 euro netto, odprowadzane składki, ubezpieczenie.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 7400 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Czekamy na Twoją aplikację!

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98969 ofert pracy. Sprawdź!