Programista/ Operator CNC ( Fanuc)- 25€/h

Unique Minds

Odense

2016-12-05

Dla naszego Klienta, wiodącej na rynku europejskim firmy produkcyjnej, poszukujemy osób na stanowisko:

Programista/ Operator CNC- Fanuc

Miejsce pracy: Dania

Obowiązki:

  • Programowanie, ustawianie i obsługa maszyn CNC typu Mazak
  • Produkcja jednostkowa, małoseryjna
  • Praca z rysunkiem technicznym oraz narzędziami pomiarowymi

Wymagania:

  • Min. 2-3 letnie doświadczenie w obsłudze i programowaniu maszyn CNC na oprogramowaniu Fanuc lub Mazatrol
  • Min. dobra znajomość języka angielskiego
  • Solidność, sumienność i silna motywacja
  • Gotowość do pracy wyłącznie na zmianie nocnej- od poniedziałku do piątku

Oferujemy:

  • Atrakcyjna stawka godzinowa- ok. 25€/h brutto
  • Zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio u Klienta na duńskich warunkach na czas nieokreślony (w tym m.in. 37h tydzień pracy, liczne ulgi podatkowe, opieka medyczna)
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • Możliwość pracy poza standardowymi godzinami i wybrania ich w późniejszym terminie, np. na przedłużony weekend do Polski
  • Wsparcie Koordynatora w relokacji i organizacji życia w Danii, w tym zorganizowanie zakwaterowania na atrakcyjnych warunkach

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w języku angielskim

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.