Operator Kamer - praca siedzaca od zaraz !

Polskie Agencje Ochrony

Poznań

2016-12-05

Agencja Ochrony zatrudni pracowników na stanowisko Operatora Monitoringu Centralnego.

Praca w biurze przy komputerze. NIE jest to ochrona fizyczna.

Obowiązki operatora:

- obserwacja obiektów handlowych znanej marki oraz minimalizowanie strat kradzieżowych poprzez kontakt telefoniczny z personelem sklepów
- sporządzanie notatek służbowych

Oferujemy:

- zatrudnienie w stabilnie prosperującej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- zatrudnienie na pełen lub połowę etatu
- możliwość wypracowania większej ilości godzin
- stawkę godzinowa na rękę – 9,5 zł
- system premiowy uzależniony od wyników
- elastyczny grafik, zmiany popoludniowe, poranne lub nocne

- praca w młodym, ośmioosobowym zespole

- gwarantujemy szkolenie wprowadzające

Od kandydatów oczekujemy:

- niekaralności
- umiejętności pracy w zespole
- zaangażowania w powierzone obowiązki
- punktualności

- pracowitości

- zangażowania

Preferowane osoby mieszkajace w Poznaniu, chetne podjecia dlugofalowej wspolpracy oraz dyspozycyjne.

Nie wymagamy doświadczenia.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98247 ofert pracy. Sprawdź!