Operator Kamer Monitoringu - praca od zaraz !!

Polskie Agencje Ochrony

Poznań

2016-12-05

Polskie Agencje Ochrony zatrudnia pracowników na stanowisko Operatora Monitoringu Centralnego.
Siedziba monitoringu znajduje się na Poznańskich Winogradach.

Praca w biurze przy komputerze. Proszę nie mylić z Ochroną Fizyczną.

Obowiązki operatora:

- obserwacja obiektów handlowych znanej marki oraz minimalizowanie strat kradzieżowych poprzez kontakt telefoniczny z personelem sklepów
- sporządzanie notatek służbowych

Oferujemy:

- zatrudnienie w stabilnie prosperującej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- zatrudnienie na pełen lub połowę etatu
- możliwość wypracowania większej ilości godzin
- stawkę godzinowa na rękę – 9,5 zł
- motywacyjny system premiowy uzależniony od wyników
- elastyczny grafik

- system zmian porannych, popołudniowych lub nocnych

- praca w młodym, ośmioosobowym zespole

- gwarantujemy szkolenie wprowadzające

Od kandydatów oczekujemy:

- niekaralności
- umiejętności pracy w zespole
- zaangażowania w powierzone obowiązki
- punktualności

- pracowitości oraz zaangażowanie

Nie wymagamy doświadczenia.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99754 ofert pracy. Sprawdź!