Przedstawiciel handlowy

Sysco Polska

Warszawa

2016-12-05

Sysco Polska Sp. z o.o. - firma szkoleniowo-doradcza, która od lat działa na rzecz budowania umiejętności niezbędnych do osiągania sukcesu w biznesie, poszukuje kandydatów do współpracy jako: Przedstawiciel Handlowy

Opis stanowiska:

  •     Pozyskiwanie nowych klientów
  •     Budowanie relacji biznesowych z obecnymi klientami
  •     Rozpoznawanie potrzeb klientów
  •     Doradztwo w zakresie produktów szkoleniowych oferowanych przez firmę
  •     Prowadzenie negocjacji
  •     Osiąganie uzgodnionych wzrostów sprzedaży

Wymagania:

  •     Udokumentowane sukcesy sprzedażowe, w szczególności sukcesy w docieraniu i prowadzeniu negocjacji z osobami decyzyjnymi z działów HR
  •     Doświadczenie w branży szkoleniowej będzie dodatkowym atutem
  •     Nastawienie na rezultat, proaktywność
  •     Umiejętność prowadzenia spotkań sprzedażowych
  •     Wysoka kultura osobista
  •     Bardzo dobra organizacja pracy
  •     Mile widziana własna baza kontaktów/klientów biznesowych

Oferujemy:

  •     Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o system prowizyjny
  •     Możliwość rozbudowania własnego portfolio produktów
  •     Interesującą pełną wyzwań pracę
  •     Autonomię i swobodę działania
  •     Profesjonalne środowisko współpracy
  •     Bezpośrednią współpracę z Zarządem

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji (CV)

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o dołączenie do CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883 z poźn. zm.). Zostałem/am poinformowany/-a o dobrowolności podania danych osobowych, oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania."

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99754 ofert pracy. Sprawdź!