Hydraulik / Monter wentylacji

Interkadra Sp. z.o.o.

Lyon

2016-12-05

InterKadra Sp z o.o. jest licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta we Francji poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

HYDRAULIK / MONTER WENTYLACJI

Lokalizacja: Francja :  Lyon

Numer referencyjny:  H/MW/12/16/FR

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • instalacja i montaż urządzeń grzewczych,
    • prace hydrauliczne,
    • lutowanie miedzi,
  • realizacja kanałów wentylacyjnych.

WYMAGANIA:

  • minimum 5 lata doświadczenia na powyższym stanowisku,
  • dyspozycyjność do szybkiego podjęcia pracy,
  • prawo jazdy kat. B,
  • podstawowa znajomość języka francuskiego

WARUNKI ZATRUDNIENIA:

  • umowa o pracę tymczasową ,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • zakwaterowanie na koszt pracodawcy,
  • pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem.

KONTAKT:
Aplikacje (CV ze zdjęciem) oraz referencje prosimy wysyłać na poniższy adres mailowy:

Więcej informacji pod numerem 12 290 44 20 / 666 826 905
W treści maila prosimy zawrzeć klauzulę:
Zgadzam się  na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dn.29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883).

Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi kandydatami.